Vyhlédněte si tu nejlepší masku, která vám pomůže řešit problémy v péči o pleť. Ať je vaše pleť unavená, suchá nebo mastná, máme pro vás tu správnou masku. Podpořte svou pravidelnou péči o pleť tím, že si najdete chvilku na aplikaci pleťové masky, objevte nádhernou pleť, kterou se budete chtít chlubit. 

Jak na multimasking

Neomezujte se v péči o svou krásu pouze na řešení jednoho problému. Vytvořte si vlastní jedinečnou kombinaci několika masek, která odpovídá všem potřebám vaší pleti. 

 Na mastné části obličeje náchylné k tvorbě akné použijte Clear Proof® Hloubkově čisticí masku s aktivním uhlím, která vyčistí zanesené póry.
 • Cíl působení: T-zóna bývá mastnější než tváře. Pokud se vám nedokonalosti objevují i na hrudníku a zádech, naneste masku i na ně.
 • Příprava a aplikace: Pleť vyčistěte a naneste na ni rovnoměrnou vrstvu masky. Nenanášejte masku příliš blízko k očím a ústům. 
 • Doba působení: Nechte masku působit 10 až 20 minut, bude postupně zasychat a zmatní, při zasychání absorbuje z pórů nadbytečnou mastnotu, odumřelé buňky pokožky a další nečistoty. Masku nakonec omyjte žínkou namočenou v teplé vodě. 
 • Četnost použití: Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete tuto masku používat 2x až 3x týdně.
 • Tip k vyzkoušení: Masku aplikujte na celý obličej v teplejším počasí nebo kdykoli, kdy má pleť vyšší tendenci k maštění.

Oblasti se sušší pletí hydratujte a zjemněte TimeWise® Hydratační gelovou maskou s regeneračním účinkem
 • Cíl působení: Větší tendenci k vysoušení mívá obvykle pleť na tvářích, ale mnozí lidé mívají vysušenou pleť na celém obličeji.
 • Příprava a aplikace: Obličej jemně vyčistěte poté rovnoměrně a v dostatečné vrstvě naneste pleťovou masku. 
 • Doba působení: Nechte masku působit asi 10 minut. Nezaschne jako některé jiné masky. Jedná se o hydratující masku, která se vsakuje do pokožky, jejím úkolem není odstraňování nečistot. Masku omyjte žínkou namočenou v teplé vodě.
 • Četnost použití: Tuto masku byste měli používat 2x nebo 3x týdně. Je-li vaše pleť velmi vysušená, můžete ji používat častěji.
 • Tip k vyzkoušení: Chcete-li docílit velmi jemné pleti, nechte TimeWise® Hydratační gelovou maskou s regeneračním účinkem působit přes noc.
 

Máte-li oteklé a unavené oči, dopřejte si Mary Kay® Uklidňující oční masku.  
 • Cíl působení: Jemná pleť pod očima směrem k vnějším očním koutkům a pod obočím.
 • Příprava a aplikace: Naneste tenkou vrstvu gelu na čistou pleť bez make-upu.
 • Doba působení: Tento gel není nutné omývat jako ostatní masky. Naneste jej a máte hotovo!
 • Četnost použití: Zklidňující složení tohoto přípravku je účinné a bezpečné pro každodenní používání.
 • Tip k vyzkoušení: Chraňte pružnost své pleti! Pro nanášení Mary Kay® Uklidňující oční masky kolem očí používejte tampónek nebo prsteníček.
  V prsteníčku je nejmenší síla, přípravky pro péči o pleť kolem očí se s ním aplikují nejlépe.
 

Probuďte se s nádherně odpočatou pletí

Nový trend spočívá v rozmazlování pleti, které ji rozzáří a dodá jí trvalý jas. Nechte se inspirovat luxusním domácím ošetřením podle odborníků na péči o pleť a prospěte se k hydratované pleti. Na pleť obličeje naneste obnovující TimeWise® Hydratační gelovou masku s regeneračním účinkem a na citlivou oblast kolem očí aplikujte Mary Kay® Uklidňující oční masku. Pak se uložte ke spánku pro krásu, zatímco přípravky budou pleť přes noc hydratovat a osvěží ji!

Tip od expertů #1: Mary Kay® Uklidňující oční masku uchovávejte v lednici, bude pak lépe působit na otoky kolem očí a vy se budete cítit jako v luxusních lázních, kde není opomenut žádný detail.

Tip od expertů #2: Je před vámi speciální událost, na které chcete vypadat báječně? Znásobte přínosy, které vám poskytují pleťové masky, večerním rituálem, ať se na velký den vyspíte do krásy. V den „D“ si najděte 20 nebo 30 minut na odpočinek při oblíbené hudbě s TimeWise Repair™ Liftingovou biocelulózovou maskou. Než se nadějete, budete připravená zazářit na svatbě nebo školním srazu (nebo při jakékoli jiné příležitosti) a vaše pleť bude viditelně jemnější, hladší a zářivější.
Doporučené prodejní ceny