• Mary Kay® Sada štětců
  • Upravte si sadu podle svých potřeb

Mary Kay® Sada štětců


Obsahuje pět štětců profesionální kvality a je k dostání ve vlastní Mary Kay® kosmetické taštičce - dostatečně prostorné, abyste sem přidali Mary Kay® kosmetickou kazetu, lesk na rty, řasenku, aplikátory a další!
1

Mary Kay® Štětec na tvářenku
Zkosená přírodní vlákna jsou ideální pro zvýraznění lícních kostí nebo dosažení zdravé barvy pleti. Naneste tvářenku na nejvyšší bod lícních kostí a krouživými pohyby ji rozetřete podél lícních kostí až ke spánkům.


štětec na makeup
2

Mary Kay® Štětec na pudr
Umožňuje aplikaci sypkých a minerálních pudrů. Rovnoměrně nanese pudr na obličej. Přetřete štětcem povrch tuhého pudru nebo ho ponořte do sypkého pudru; jemně oklepejte nadbytečné množství a dlouhými, lehkými tahy jej naneste na celý obličej od čela až k bradě.


štětec na makeup
3

Mary Kay® Štětec na záhyb oka
Zužující se přírodní vlákna umožní přesnou aplikaci očních stínů podél záhybu oka – pro hloubku a ostrost. Skvělý pro konturování očního víčka a efekt kouřového líčeníZačněte ve vnějším záhybu oka a barvu rozetřete směrem dovnitř. Použijte špičku štětce k rozjasnění vnitřních koutků očí.

štětec na makeup
4

Mary Kay® Štětec na záhyb oka
Zužující se přírodní vlákna umožní přesnou aplikaci očních stínů podél záhybu oka – pro hloubku a ostrost. Skvělý pro konturování očního víčka a efekt kouřového líčení. Začněte ve vnějším záhybu oka a barvu rozetřete směrem dovnitř. Použijte špičku štětce k rozjasnění vnitřních koutků očí.

štětec na makeup
5

Mary Kay® Štěteček na linky/kartáček na obočí
Štěteček na linky používejte k orámování očí a zvýraznění řídkého obočí očními stíny. Pevná vlákna kartáčku na obočí pomáhají obočí upravit a umístit je tam, kam patří. Štěteček na linky – naneste tenkou linku stínů podél horních i dolních řas.

Kartáček na obočí – nejprve pročešte obočí proti směru růstu, abyste odstranila přebytečnou podkladovou bázi. Jako závěrečný krok při líčení obočí jemně učešte po směru růstu a upravte je do přirozeného tvaru.

The Mary Kay® Eyeliner/Eyebrow Brush is your double-duty beauty tool, perfecting eyeliner and brows.

Upravte si sadu podle svých potřeb

Vytvořte si tu nejlepší sadu štětců, jakou jste kdy měli, se štětci ještě lépe přizpůsobenými nekonečným variantám líčení! Vizážista Mary Kay Luis Casco vysvětluje, proč jsou tyto štětce skvělým doplňkem vaší sady štětců.